Motoryzacja

Wypożyczalnia Samochodów Tarnów

 Proponujemy usługę wynajmu aut osobowych dla wszystkich, jacy cenią sobie kompetentną obsługę, komfortową oraz pewną jazdę i nowoczesne oraz niezawodne modele aut. Działamy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a też Nowego Sącza. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im fachowym wsparciem oraz doradztwem. Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. Troszczymy się o prawidłowy stan techniczny naszej idealnej floty. Pojazdy regularnie przechodzą precyzyjne przeglądy i posiadają właściwe pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z wyświadczanych przez naszą firmę profesjonalnych usług skorzystały już dziesiątki zaspokojonych klientów, również indywidualnych, jak oraz prywatnych firm. Cenią sobie naszą efektywną obsługę, formalności ograniczone do bezsprzecznego minimum oraz akcesoryjne promocje w postaci dostarczenia auta na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie lub ewentualnie Katowicach. Staramy się spełnić wymagania nawet naszych w największym stopniu wymagających konsumentów. Właśnie dlatego też przygotowaliśmy szeroką ofertę w interesujących cenach. Detale znajdują się na stronie internetowej carsprint.pl.

Do kogo kierujemy naszą ofertę wypożyczalni aut?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, jaka proponuje możliwość najmu pojazdów, zarówno osobowych, jak oraz dostawczych. Do każdego kontrahenta podchodzimy w sposób indywidualny, dopasowując propozycję do jego oczekiwań, wymogów oraz preferencji.

Nasza wypożyczalnia pojazdów umożliwia najem samochodów osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast samochody dostawcze można wynająć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Zapewniamy działające technicznie auta, możliwość dodania fotelika dziecięcego oraz nawigacji GPS, a również stały dostęp do naszego serwisu. Nasi konsumenci zawsze wyjeżdżają od nas z pełnym bakiem i czystym i zadbanym autem.

Cena wynajmu wozu nie zależy od liczby przebytych kilometrów, lecz jest podana jako stawka dobowa. W jej skład wchodzi ubezpieczenia OC/AC/NW oraz podatek VAT. Dla całkowitego komfortu oraz satysfakcji naszych kontrahentów przyjmujemy płatność w złotych, dolarach, funtach oraz euro. Oferujemy konkurencyjne oraz niezmiernie dostępne cenowo auta. Konsumenci mają do wyboru wiele pierwszorzędnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai i Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdziesz w przygotowanej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych klientów atrakcyjną i kompleksową ofertę najmu samochodów na obszarze województwa małopolskiego oraz podkarpackiego. Mamy ogromne doświadczenie w branży i nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Naszym zamiarem jest całkowite zadowolenie i satysfakcja klientów. Dokładamy wszystkich starań, żeby każde zlecenie zrealizować z największą dokładnością.

Dzięki nam nasi kontrahenci mogą trafić wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej lub otrzymać bezzwłoczną pomoc w przypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy samochód na lotnisko oraz umożliwiamy dojazd na konferencję służbową bądź wymarzony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usługi najmu auta.