Rodzina

Smart Kids Planet – miejsce stworzone z myślą o pociechach

Chcesz zapewnić swoim dzieciom rozrywkę na najwyższym poziomie, a jednocześnie zadbać o ich rozwój? Stawiasz na bezpieczeństwo? Szukasz miejsca, jakie bazuje na w największym stopniu uznanych nurtach w podejściu do nauczania i edukacji potomstwa? SmartKidsPlanet to miejsce, jakie w pełni Cię usatysfakcjonuje. To innowacyjne Centrum Mądrej Zabawy, jakiego idea oparta została na nurcie edutainment, czyli edukacji przez rozrywkę. Przychodząc do nas ze swoim dzieckiem masz prawo posiadać pewność, że będzie ono bawić się rewelacyjnie. Bez trudu znajdziesz tu rozrywkę nienagannie dopasowaną zarówno do wieku, jak i preferencji własnej latorośli.

Jakie atrakcje dla dzieci znalazły się w SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, jakie tworzy niesłychanie sumiennie opracowana przestrzeń. Mieści ona aż 1600 metrów kwadratowych, jakie zostały podzielone na dziewięć stref. W jakiejkolwiek z nich znajdują się różnorodne atrakcje dla dzieci. Wszystko jest przemyślane – w stworzonym przez nas centrum nic nie znalazło się przypadkowo. Oferujemy strefy właściwe dla dzieci w przeróżnym wieku. Do nas możesz przybyć z maluszkiem, jaki nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie świadczy to jednak, że starsze dzieci nie odnajdą tu czegoś dla siebie. Oferujemy atrakcje dobre dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dzisiaj rodzice wyszukują miejsc, w których ich dzieci mogą się rozwijać w sposób w pełni bezpieczny. Skutkiem tego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w którym ogromny nacisk położony jest na to, aby dzieci były de facto bezpieczne. Stawiamy wyłącznie na akcesoria wykonane z dobrych materiałów. Zależy nam na tym, aby wszelkie były zaadaptowane do wieku korzystających z nich dzieci. W stworzonym przez nas centrum na próżno wypatrywać elementów, do wykonania których wykorzystano toksyczne materiały. Nie ujrzysz u nas też jakichkolwiek ostrych krawędzi. Przychodząc z synem bądź córką do naszego centrum, nie musisz w związku z tym obawiać się tego, że zabawa skończy się traumą. W naszym centrum dziecko jest naprawdę bezpieczne.

Co jest stworzonym przez nas celem?

SmartKidsPlanet to miejsce, które powstało z myślą o dzieciach oraz ich rozwoju. Tworząc je, dbaliśmy o to, aby utworzyć przestrzeń, która będzie gruntownie pobudzała wyobraźnię. Przychodząc do nas z synem bądź córką, możesz mieć pewność, że to miejsce zabawy będzie polepszało także pomysłowość Twojego dziecka, a też korzystnie wpłynie na jego predyspozycje motoryczne, bez jakich nie nauczy się choćby pisać. Wizyta w naszym centrum to również świetny sposób na to, aby zadbać o rozwój społeczny własnego dziecka. U nas dzieci mogą bawić się w grupie, zaspokajając tym samym potrzebę kontaktu cywilnego. W naszym centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co niezbędne do prawidłowego rozwoju.
Jeżeli pragniesz zapewnić swojemu maluchowi zabawę na najwyższym poziomie, zależy Ci na tym, aby Twoja pociecha była w samej rzeczy bezpieczna, pragniesz posiadać pewność, że bawi się w miejscu, jakie korzystnie wpływa na jego rozwój, nie zwlekaj. Serdecznie zapraszamy do zabawy w stworzonym przez nas Centrum Mądrej Zabawy!