Uroda

Przygotowujesz formę na lato? Zobacz, w jaki sposób!

Posiadanie szczupłej sylwetki to mrzonka dużej grupy osób, jednakże nie każdy ma okazję sobie pozwolić na trzymanie się moresu treningowo dietetycznego. Czasem nawet mimo ciężkiej pracy nad ciałem, wyniki nie są do końca zadowalające.Alternatywą dla ćwiczeń i diety jest liposukcja kawitacyjna, która zezwala na miejscowe pozbycie się tkanki tłuszczowej z ciała. W schematycznej wersji wykonuje się ją przez dość inwazyjny zabieg odsysania tkanki tłuszczowej, niemniej jednak to właśnie dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii wolno to zrobić trochę mniej inwazyjnie. Liposukcja kawitacyjna, innymi słowy wykonywana przy pomocy ultradźwięków jest o wiele bardziej pewna dla organizmu, a również daje wybitnie zniewalające rezultaty.

Czym cechuje się liposukcja kawitacyjna?
Stereotypowa liposukcja jest niesamowicie inwazyjna dla organizmu, albowiem żąda zaawansowanej interwencji chirurgicznej. Liposukcja ultradźwiękami różni się od niej diametralnie, gdyż tkanka tłuszczowa jest wydalana z organizmu ludzkiego w względnie naturalny sposób. Cały zabieg polega na tym, że przy pomocy specjalistycznych urządzeń stymuluje się podskórną tkankę tłuszczową. Dzieje się to przez wibracje spowodowane ultradźwiękami. Przez to metabolizm komórek tłuszczowych zaczyna przebiegać o dużo szybciej i jednostki tłuszczu są wydalane z organizmu. Dużą zaletą tej metody jest to, że tak samo, jak w wypadku schematycznej liposukcji wolno wykonać zabieg miejscowo. Oznacza to, że jest to metoda dla osób, jakie chcą zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, a także dla osób, jakie mają kłopot z konkretną partią, na której zbiera się oporna tkanka tłuszczowa. Ma prawo to być na przykład brzuch, pośladki bądź też nogi. Sam zabieg jest wybitnie bezpieczny, a efekty zauważalne są już po pierwszym zabiegu. W razie konieczności wolno zrealizować od kilku do kilkunastu takich zabiegów, z których każdy trwa około 30 minut. W zależności od pragnień można przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów w blisko miesięcznych odstępach czasowych.

Jak sprawić, by ciało wyglądało lepiej?

Po serii zabiegów liposukcji należałoby także zatroszczyć się o wygląd poprzez opalanie natryskowe. Jest to świetny sposób, żeby naświetlić szczupłe ciało. Dzięki opaleniźnie mięśnie wyglądają na bardziej wyrzeźbione, a pełne ciało wydaje się smuklejsze oraz o wiele bardziej wysportowane. Jeśli będzie kłopot ze słońcem, należałoby skorzystać z opalania natryskowego, jakie wolno przeprowadzić o każdej porze roku.
Gorąco zapraszamy do skorzystania z przygotowanej oferty liposukcji kawitacyjnej, a także opalania natryskowego. Oferujemy też o wiele więcej zabiegów modelujących sylwetkę, a detale wolno znaleźć na naszej stronie.