Rodzina

Dom seniora Warszawa Milanówek

Rezydencja Milanówek to dom opieki inny niż wszystkie. Został zbudowany dla seniorów i z myślą o nich. Każdy, najmniejszy nawet element tego miejsca to nie sprawa wypadku, a przemyślanych decyzji. Ukształtowaliśmy miejsce, w którym Twój najbliższy odnajdzie drugi dom. Wykwalifikowana, fachowa załoga pomoże przejść przez ten skomplikowany etap rozstania oraz zmiany miejsca zamieszkania. Serdeczność i empatia, z którą jakiegokolwiek dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy oraz złagodzi proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym położeniu. Do dyspozycji seniorów mieszczą się pokoje do samodzielnej aranżacji, z możliwością ustawienia własnych mebli. Można także skorzystać z pokoi opracowanych przez nas.

Dom seniora Warszawa – Milanówek – dlaczego warto?

Miejsce to całkowicie pozbawione jest barier, dopasowane do osób niepełnosprawnych. Nad dwudziestoczterogodzinną opieką czuwają nie jedynie doskonali, asertywni, pomocni opiekunowie, jednakowoż także wykwalifikowany, doświadczony zespół lekarzy oraz pielęgniarek. Gwarantujemy dostęp do nowoczesnego, doświadczonego sprzętu medycznego, a również prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię czy rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej pełnego zdrowia oraz sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez fachowców, a właściciel przedsiębiorstwa kuchni dba, by posiłki były smaczne oraz zdrowe. Podajemy 3 posiłki newralgiczne, drugie śniadanie i podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek i napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem oraz opieką gwarantujemy także różnorodne atrakcje, zajęcia i gry dla podopiecznych.

Jesienny czas życia w rezydencji Milanówek

Wiemy, jak znacząca jest aktywizacja ludzi starszych. Zajęcia manualne, muzyczne, gry zespołowe, wyjścia do teatru lub kina – czemu nie! Jesteśmy tu, żeby spełniać i realizować potrzeby pensjonariuszy. Chcemy, aby ten ostatni etap ziemskiej wędrówki był dla Waszych bliskich doświadczeniem miłym i ciekawym. To miejsce jest drugim domem dla dziadków, a w domu nie powinno być ograniczeń. Rezydencja znajduje na 1,5 ha działce w idyllicznej, spokojnej okolicy, objęta ślicznym parkiem z dostępem do ławeczek, na jakich można odpocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Znaczna powierzchnia budynku zapewni prywatność w czasie wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do przechadzek. W Rezydencji Milanówek dzięki zaangażowaniu oraz otwartości opiekunów, panuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem potrzeb mieszkańców tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum stolicy kraju, w sąsiedztwie kościoła, szpitala i punktów sprzedaży oraz miejsc usługowych.

Więcej na rezydencja-milanowek.pl